%
 
Wejście
Wynajem powierzchni magazynowych
Wasza firma potrzebuje odpowiedniej przestrzeni, aby sprawnie funkcjonować i nadal się rozwijać? Zapraszamy do współpracy firmy i przedsiębiorstwa z każdej branży. Oferujemy wynajem powierzchni magazynowych, produkcyjnych, przemysłowych oraz biurowych w centralnej Polsce (Piasecznie, Górze Kalwarii oraz Kawęczynie) i na terenie całego kraju (magazyny partnerskie). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Kompleksowa obsługa logistyczna
Świadczymy usługi kompleksowej obsługi logistycznej. Elastyczne podejście do wymagań i oczekiwań Klienta, wieloletnie doświadczenie, odpowiednie zaplecze techniczne jak i zasoby ludzkie to nasze mocne strony. Nie ważne czy potrzebujesz pomocy przy mniejszym czy większym temacie, nasz zespół specjalistów dołoży wszelkich starań, żebyś na każdy etapie planowania, realizacji oraz kontroli czuł wsparcie na największym możliwym poziomie.
E-logistyka
Najlepsze rozwiązanie dla firm rynku e-commerce! Już dziś dzięki Point of View usługi logistyczne i dystrybucja zyskują nowy wymiar. Skorzystaj z innowacyjnej i jedynej na rynku usługi STOP - POINT, dzięki której będziesz mógł bez problemu odbierać paczki kurierskie na stacjach ORLEN. Postaw na sprawną organizację i wygodę!
Mini Magazyny
To oferta skierowana zarówno do osób prywatnych jak i firm. Oferujemy elastyczne terminy najmu, bezpieczeństwo, dostępność, powierzchnie od 30m2 oraz usługi dodatkowe dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wiemy jak ważna jest solidność firmy z usług której chce się skorzystać, dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby sprostać Państwa oczekiwaniom w każdej sytuacji.
Transport
Nawiązując współpracę z naszą firmą możecie Państwo liczyć na kompleksową obsługę i pakiet atrakcyjnych usług dodatkowych, które usprawnią działalność Państwa firmy w wybranych obszarach. W ramach usługi dodatkowej, klient otrzymuje od naszej firmy kompleksowe rozwiązania dostaw towarów. W zakresach wysyłek listowych, paczek, palet, transportu cało-pojazdowego oraz ponad gabarytowego. Zapraszamy do współpracy.
Usługi celne
Dzięki nam działalność Twojej firmy będzie odbywała się sprawniej i szybciej! W ramach usługi dodatkowej proponujemy Ci wykorzystanie składu celnego w miejscu magazynowania towaru. W ramach naszej oferty możliwe stanie się również dokonywanie odpraw importowych oraz eksportowych. Zadbaj o rozwój Twojej firmy już dziś!
Cross-docking
Oferujemy możliwość skorzystania z usługi cross-dockingu czyli przeładunku kompletacyjnego. Wybór tego modelu logistycznego to obniżenie kosztów składowania i obsługi magazynowej oraz minimalizacja ilości przestojów produktu na drodze do miejsca przeznaczenia, a tym samym skrócenie łańcucha dostaw. Gwarantujemy konkurencyjne stawki i bezpieczeństwo!
Co-Packing i Pozostałe usługi
Masz niestandardowe wymagania i potrzebujesz fachowej porady? Nie zwlekaj - skontaktuj się z naszym konsultantem!
  • Android 4.0+ (SVGA+: 800 × 600 px)
  • Microsoft Internet Explorer 9.0+
  • Google Chrome 21.0+ (recommended)
  • Firefox 15.0+


bok@softsol.com.pl